Strona Główna KSz STILON Gorzów Wlkp.

Mistrzostwa Makroregionu Lubusko - Dolnośląskiego, Lubniewice 21-27.09.2014

Dziewczęta do lat 9
Dziewczęta do lat 11
Chłopcy do lat 9
Chłopcy do lat 11
Chłopcy do lat 13

Aktualności

12-09-2014 Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. 15-17.09.2014 Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. 12-14.09.2014

Grupa A
Grupa B

Mistrzostwa Gorzowa Wielkopolskiego

09-08-2014 Drużynowe Mistrzostwa Polski 2014 Przełom lipca i sierpnia to tradycyjnie okres rozgrywek drużynowych wśród juniorów. W Masłowie pod Kielcami nasi juniorzy wywalczyli wysokie IV miejsce:

STRONA TURNIEJU
WYNIKI

Natomiast w Szczytku odbyły się rozgrywki II Ligi, gdzie nasz młody zespół zajął 31 miejsce i utrzymał sie w tej klasie rozgrywek na kolejny rok:

STRONA TURNIEJU
WYNIKI


Ostatnie chwile przed walką.
 
28-07-2014 Szklarska Poręba i MWJ w Strzelcach KAMIL DZIDA zwycięzcą turnieju B w Szklarskiej Porębie!

Kamil Dzida
Kamil wypełnił II kategorię szachową - gratulacje!

wyniki - grupa A
wyniki - grupa B

Zwycięzcy grupy AZwycięzcy grupy B


Zwycięzcy grupy A i grupy B

* * * * * * 

Mistrzostwa Województwa Juniorów w Strzelcach Krajeńskich, 19-22.06.2014 

grupa do 9 Lat 
grupa 11-18 lat
22-06-2014 Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików - Lubniewice, 12-15.06.2014 Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików - Lubniewice, 12-15.06.2014 



Jakub Chyży (lat 8) najlepszy w lubuskim i dolnośląskim do lat 10!

WYNIKI chłopców 

WYNIKI dziewcząt 
20-05-2014 I Zjazd Sygnity Ekstraligi Szachowej I Zjazd Sygnity Ekstraligi Szachowej w Gorzowie Wlkp.




Strona Sygnity Ekstraligi 

WYNIKI

Dwie porażki doznała nasza drużyna podczas ï zjazdu Sygnity Ekstraligi 2014, rozegranego w dn. 16-18 maja br. W Gorzowie Wlkp.
O ile przegrana z Hetmanem Katowice nie była niespodzianka, juz brak punktów w starciu z Basztą Żnin moze negatywnie odbić się w walce o czołowe lokaty w tegorocznej edycji rozgrywek. 
Kolejny Zjazd odbędzie się podczas pierwszego weekendu wrześniowego we Wrocławiu. 




14-05-2014 TURNIEJ ADDYTYWNY - otwarty dla wszystkich

Turniej Addytywny

stan po 18 rundach:

1. Brok Jerzy 15,5
2.
Sokołowski Roman 9,5
3. Łubieński Tadeusz 9,0
4. Kugler Paweł 9,0
5. Matwiej Józef 8,5
6. Andruszaniec Stanisław 8,5


Przpominamy, że turniej - otwarty dla wszystkich chętnych- odbywa się co środę w sali klubowej od 16.45 do 19.00

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Następna Ostatnia

Galeria

Copyrights: Agencja64 plus Realizacja Agencja Interaktywna Acro.media Sp. z o.o.